Do góry

Checklista i poradnik wdrożenia programu mentoringowego

Jak wdrożyć program mentoringowy w organizacji? Jeśli szukasz najlepszych praktyk, inspiracji i wsparcia w zakresie organizacji programów mentoringowych podanych w skondensowanej formie, to przygotowany przez nas materiał jest dla Ciebie.

„Checklista mentoringowa” oraz jej bardziej rozbudowany poradnik to lista sprawdzonych elementów składowych programu mentoringowego przygotowana przez konsultantów/-ki Mentiway w oparciu o doświadczenia płynące z ponad 1000 sesji mentoringowych zrealizowanych z wykorzystaniem stworzonego przez nas narzędzia.

100% osób, które korzystają z narzędzia Mentiway.com poleca mentoring jako formę rozwoju. Korzyści z mentoringu to m.in. rozwój osobisty, budowanie relacji, wzrost motywacji i zaangażowania, transfer wiedzy i spadek rotacji.

Jeśli jesteś zainteresowany/-a wdrożeniem programu mentoringowego w swojej organizacji, to nasza checklista i poradnik mogą być pierwszym krokiem ku sukcesowi. Aby je pobrać, skorzystaj z poniższego formularza i rozpocznij swoją mentoringową podróż do rozwoju ludzi!

Uzupełnij formularz, a wyślemy Ci link do checklisty gotowej do wydruku lub zapisania na dysku

    Cześć, mam na imię Tomek, jestem współtwórcą Mentiway. Chętnie dzielimy się swoją wiedzą i wspieramy organizacje w drodze do sukcesu! 💪 Jeśli jesteś zainteresowany(-a) tym, jak sprawnie i skutecznie wdrożyć program mentoringowy w Twojej organizacji z wykorzystaniem technologii:
    📩 napisz do mnie
    🔗 skontaktuj się ze mną na LinkedIn

    Zobacz też: