Do góry

Programy mentoringowe. Katalog otwartych programów dla Mentorów(-ek) i Mentees

Mentoring to wyjątkowa forma wsparcia, która pomaga jednostkom w rozwoju zawodowym i osobistym poprzez dzielenie się doświadczeniem, wiedzą oraz inspiracją. Jeśli jesteś osobą, która pragnie zostać Mentorem(-ką) lub Mentee, jesteś tu w odpowiednim miejscu.

Szacujemy, że w Polsce dostępnych jest 50-60 otwartych, cyklicznych programów mentoringowych na około 3000 – 4000 uczestników / uczestniczek. Postaraliśmy się zebrać większość z nich i zaprezentować w postaci przystępnego katalogu. Świat mentoringu jest pełen różnorodnych programów, zrzeszających osoby o różnych doświadczeniach i celach. Nasz katalog programów jest subiektywny i na pewno nie zawiera pełnej listy wszystkich programów działających w kraju. Jeśli znasz inny ciekawy program mentoringowy lub prowadzisz taki program, którego nie ma na naszej liście, serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami. Chcemy, aby ten katalog był jak najbardziej kompleksowy i aktualny.

Programy wyświetlane są w kolejności losowej.

Przejdź do wybranej kategorii

Możesz też wybrać program według miesiąca rekrutacji: styczeń , luty , marzec , kwiecień , maj , czerwiec , lipiec , sierpień , wrzesień , październik , listopad , grudzień .

Politechnika Śląska (Gliwice)

Program mentorski dla najlepszych absolwentów szkół średnich podejmujących studia na Politechnice Śląskiej dedykowany jest – jak sama nazwa wskazuje – najlepszym absolwentom szkół ponadpodstawowych, podejmującym studia na Politechnice Śląskiej. Celem programu jest rozwijanie potencjału intelektualnego najlepszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych, przy jednoczesnym wspieraniu ich rozwoju osobistego oraz przygotowania do podjęcia pierwszego zatrudnienia. Studenci biorący udział w programie mentorskim są objęci jego działaniami przez cały czas trwania studiów pierwszego stopnia.

Tematyka: Mentoring dla studentów uczelni

Zobacz więcej

CFA Society Poland

Autorski program mentoringowy opracowany przez CFA Society Poland to niepowtarzalny projekt stworzony przede wszystkim z myślą o członkach społeczności CFA. W programie członkowie mogą pełnić rolę zarówno mentora, jak i mentee – przy uwzględnieniu ich pozycji zawodowej oraz doświadczenia.

Tematyka: CFA, finanse

Zobacz więcej

Make the change – Sieć Przedsiębiorczych Kobiet

Zgłoś się do wyjątkowego programu mentoringowego dla młodych kobiet. Razem z jedną z Mentorek Sieci Przedsiębiorczych Kobiet będziesz mogła wypracować korzystne dla Ciebie rozwiązania, zmierzyć się z zawodowymi wyzwaniami, skorzystać z wiedzy osoby doświadczonej na rynku pracy. Udział w programie jest bezpłatny. Program odbywa się w ramach XX Konferencji Sieci Przedsiębiorczych Kobiet Make the Change: Jak prowadząc firmę zmieniać świat na lepsze? , na której zostaną zaprezentowane wnioski z projektu oraz odbędzie się panel dyskusyjny dedykowany młodym na rynku pracy. Jest także realizowany w ramach projektu Biznes w Kobiecych Rękach, przy wsparciu finansowym Citi Foundation i Fundacji Citi Handlowy.

Tematyka: Rozwój kariery młodych kobiet

Zobacz więcej

Mentoring Stowarzyszenia Twórców Grafiki Użytkowej

Koncepcja programu STGU Mentoring zrodziła się z potrzeby dzielenia się wiedzą i doświadczeniem w celu wzajemnej edukacji. Jako stowarzyszenie czujemy się odpowiedzialni za inicjowanie projektu umożliwiającego nawiązanie kontaktów branżowych i wymianę doświadczeń w kameralnym środowisku. Dodatkowo wierzymy, że program jest źródłem inspiracji zarówno dla mentees, jak i mentorów.

Tematyka: Grafika użytkowa

Zobacz więcej

Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie

Celem programu jest zapewnienie możliwości spotkania absolwentów AGH (w roli Mentorów), chcących podzielić się swoją wiedzą oraz doświadczeniem zdobytym na rynku pracy ze studentami (Mentees) rozpoczynającymi karierę lub poszukującymi swojej ścieżki zawodowej. Mentoring opiera się na relacji 1:1 Mentora i Mentee (mistrz-uczeń).

Tematyka: Mentoring dla studentów uczelni

Zobacz więcej

Uniwersytet Łódzki

Twój rozwój nie musi ograniczać się jedynie do zajęć i uczestnictwa w kołach naukowych. Jeżeli wiesz, w którym kierunku chcesz podążać po studiach, albo wręcz przeciwnie – jesteś głęboko zainteresowany konkretnym zagadnieniem, ale nie wiesz, jak przekuć to w satysfakcjonującą drogę zawodową – zapoznaj z tym, co oferuje Ci projekt mentorski Uniwersytetu Łódzkiego, w którym nasi znakomici absolwenci, reprezentanci biznesu, świata kultury i mediów, doradzają studentom uczelni i pomagają im zaplanować ścieżkę kariery.

Tematyka: Mentoring dla studentów uczelni

Zobacz więcej

YES! – Young Entrepreneurs Succeed!

W ramach programu YES! organizowany jest intensywny dwumiesięczny kurs rozwoju przedsiębiorczości wypełniony praktyczną wiedzą potrzebną do rozwoju firmy. Dla uczestników przewidziane jest 8 profesjonalnych warsztatów prowadzonych przez doświadczonych specjalistów i praktyków biznesu. Dodatkowo dla wybranych uczestników możliwość skorzystania z 6-miesięcznego mentoringu biznesowego, oraz coaching wspierający osoby młode w rozwoju firmy. Kolejnym bardzo istotnym elementem projektu jest też pomoc w pozyskaniu finansowania.

Tematyka: Zakładanie i rozwój biznesu

Zobacz więcej

Startups by Invest in Lodz

Program akceleracyjny dla startupów z całej Polski uwzględniający mentoring przez doświadczonych przedstawicieli biznesu. W ramach Startups Powered by Invest in Lodz ze strony Miasta oraz Partnerów możesz też otrzymać dodatkowe wsparcie merytoryczne oraz granty pieniężne na dalszy rozwój projektu.

Tematyka: Startupy

Zobacz więcej

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego

Mentoring adresowany jest do osób, które w bardzo różnych obszarach własnych działań mają już pewne doświadczenia, wiedzę i być może osiągnięcia, ale potrzebują przyspieszenia, praktycznych wskazówek, chcą w danym obszarze osiągnąć więcej i szybciej. Mają przy tym świadomość ograniczeń wynikających z braku własnych doświadczeń. Twoja relacja z mentorem oparta jest na wzajemnym poznaniu, akceptacji, szacunku i zaufaniu. Mentor – osoba gotowa do dzielenia się swoją wiedzą i życiowym doświadczeniem jest przygotowany do pełnienia roli wspierającego Cię przewodnika i doradcy w realizacji zdefiniowanego celu.

Tematyka: Mentoring dla studentów uczelni

Zobacz więcej

Top Young 100 (PSML)

Program Top Young 100 jest roczną inicjatywą cykliczną skierowaną do najlepszych studentów kierunków związanych z łańcuchem dostaw w Polsce, od kilku lat identyfikujemy najlepsze młode talenty, wspieramy ich rozwój i dalszą ścieżkę kariery, budując w Polsce silne centrum kompetencji przyszłych liderów branży. Top Young 100 to unikatowa platforma synergii trzech środowisk: studenckiego, biznesowego i akademickiego.

Tematyka: Logistyka, łańcuchy dostaw

Zobacz więcej

Mentors4starters

Mentors4starters to program doradczo-rozwojowym dla ambitnych osób, które po kilku latach kariery pragną zmiany. M4S obejmuje indywidualne sesje mentoringowe z czołowymi przedstawicielami polskiego biznesu, organizacji pozarządowych i kultury, a także spotkania ze społecznością absolwentów i mentorów oraz warsztaty.

Tematyka: Ścieżka kariery

Zobacz więcej

Fundacja Liderek Biznesu

Program Mentoringowy Fundacji Liderek Biznesu to kompleksowy projekt, wspierający kobiety i mężczyzn w świadomym kształtowaniu kariery zawodowej, rozwijaniu samoświadomości i doskonaleniu kompetencji przywódczych.

Tematyka: Kariera zawodowa kobiet

Zobacz więcej

Digital Bridge

Program mentoringowy Digital Bridge to dedykowany przewodnik dla właścicieli i zarządów, pragnących nie tylko nadążyć, ale wyprzedzić dynamiczny rynek. Wspólnie odkryjemy potencjał cyfrowych kompetencji, które są niezbędne w nowoczesnym biznesie. Nasze indywidualne sesje pozwolą Ci zrozumieć najnowsze trendy i technologie, które przekształcą Twój sposób myślenia o eBiznesie.

Tematyka: Marketing, e-commerce, digital

Zobacz więcej

Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie

Celem Programu jest wsparcie młodych, utalentowanych studentów ALK w planowaniu i realizacji obranej przez nich ścieżki kariery zawodowej. W Programie Mentorskim uczestniczą studenci ostatniego roku studiów l stopnia, wszystkich lat studiów II stopnia oraz 4 i 5 rok studiów jednolitych magisterskich z zakresu prawa.

Tematyka: Mentoring dla studentów uczelni

Zobacz więcej

Mentoring od i dla praktyków HR (PSZK)

Program Mentoringowy PSZK to kwintesencja wymiany doświadczeń i wiedzy między członkami zespołów HR z różnych organizacji członkowskich PSZK. To unikatowa możliwość udziału w indywidualnym, dostosowanym do wyznaczonych wspólnie celów Programie, w którym uczestnicy procesu mentoringu mają możliwość spojrzenia na swoją rolę z perspektywy innej organizacji.

Tematyka: HR, L&D

Zobacz więcej

Uniwersytet Jagielloński w Krakowie

W Projekcie Mentoringowym macie okazję do poznania osób pracujących zarówno w największych firmach globalnych, w strukturach UE, w organizacjach pozarządowych, a także prowadzących własną działalność. Oprócz wiedzy i doświadczenia, które zdobywacie w trakcie spotkań z Mentorami, budujecie również sieć kontaktów. Dzięki temu powiększacie grono osób/znajomych, którzy teraz bądź w przyszłości mogą pomóc Wam w znalezieniu wymarzonej pracy, współpracować biznesowo, czy po prostu pomóc w rozwiązaniu jakiegoś problemu.

Tematyka: Mentoring dla studentów uczelni

Zobacz więcej

Program WINGS – mentoring w Fundacji Odzyskani

Program Mentoringowy WINGS to projekt Fundacji Odzyskani, który ma na celu pomoc młodym ludziom w wyborze oraz kształtowaniu ich ścieżki kariery oraz rozwoju kompetencji miękkich.

Tematyka: Ścieżka kariery dla młodzieży

Zobacz więcej

Młodzi liderzy budownictwa

Kompleksowy projekt, wspierający młodych profesjonalistów branży budowlanej w świadomym kształtowaniu kariery zawodowej, rozwijaniu własnej tożsamości oraz umiejętności miękkich i doskonaleniu kompetencji przywódczych.

Tematyka: Budownictwo

Zobacz więcej

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu

Rozwijaj się, realizuj swoje cele i świadomie buduj swoją przyszłość z mentorem! Nie przegap tej wyjątkowej okazji – skorzystaj z programu mentoringowego ZPSB i zacznij pracować nad swoim sukcesem już teraz.

Tematyka: Mentoring dla studentów uczelni

Zobacz więcej

Włącz uważność

„Włącz Uważność” to jedyny program mentoringowy w Polsce przygotowujący ludzi i biznes do włączania osób z niepełnosprawnościami do swoich organizacji. Jego celem jest wsparcie firm, korporacji i jednostek administracji publicznej w świadomym kształtowaniu przyjaznego i włączającego środowiska pracy dla OzN.

Tematyka: OzN, różnorodność, HR

Zobacz więcej

Komitet Nauk o Finansach PAN

Program mentoringowy Pan wspiera studentów wiedzą i doświadczeniem mentorów w zakresie kształtowania ścieżki naukowej, metodyki pracy naukowej, jak też prowadzenia badań w dyscyplinie ekonomia i finanse, przy czym wsparcie ze strony mentora nie może ingerować i zastępować relacji pomiędzy studentem a jego promotorem

Tematyka: Praca naukowa

Zobacz więcej

Uniwersytet SWPS

Program mentoringowy kierujemy, przede wszystkim do proaktywnych studentów, odznaczających się wysoką motywacją do działania, zorientowanych na rozwój osobisty i zawodowy, którzy poszukują wsparcia w podejmowaniu decyzji, a także są otwarci i gotowi na wyzwania oraz chcą świadomie zaplanować swoją ścieżkę kariery. Istotą programu jest stworzenie jego uczestnikom warunków do zaistnienia stałej relacji Mentor–Mentee (mistrz - uczeń), w której Mentor - pełni rolę przewodnika i doradcy wspierającego podopiecznego w rozwoju jego kompetencji merytorycznych oraz tych związanych z rozwojem osobistym. Program mentoringowy opiera się na nieformalnej relacji jaką Mentor (doświadczony pracownik, specjalista o wysokich kompetencjach zawodowych, chce podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem) nawiązuje z Mentee (studentem).

Tematyka: Mentoring dla studentów uczelni

Zobacz więcej

Tech Leaders

Tech Leaders to 4-miesięczny, bezpłatny program mentoringowy dla kobiet, które chcą rozpocząć karierę lub rozwijać swoje umiejętności w obszarze IT i nowych technologii. W programie mogą wziąć udział również osoby, które chcą rozwijać swoje pomysły biznesowe lub już prowadzą firmy związane z nowymi technologiami.

Tematyka: IT, nowe technologie

Zobacz więcej

Top Minds

TopMinds to program mentoringowy, który otwiera młodym, polskim naukowcom drzwi do międzynarodowej kariery. Zapraszamy do niego studentów i doktorantów wyróżniających się na polu naukowym, pełnych pasji i ambicji, stawiających nie tylko na sukces w środowisku akademickim, ale też nieustanny rozwój.

Tematyka: Praca naukowa

Zobacz więcej

Fundacja Women in Law

Program mentoringowy Fundacji Women in Law powstał, aby wspierać rozwój i akcelerację kariery młodych prawniczek. W ramach mentoringu, chcemy, aby mentees zyskały dostęp do opieki merytorycznej bardziej doświadczonych prawniczek i prawników, którzy z kolei również będą mogli nauczyć się od młodych adeptek prawa nowego spojrzenia na branżę prawniczą, a także inspirować się młodszym pokoleniem.

Tematyka: Rozwój kariery i zdobycie doświadczenia dla młodych prawniczek

Zobacz więcej

Top Woman in Real Estate

Jest to jedyny tego typu program w branży dedykowany ambitnym kobietom, dzięki któremu uczestniczki: mogą czerpać wiedzę i doświadczenie od najbardziej rozpoznawalnych osób w branży nieruchomości, otrzymują możliwość zainspirowania się i spotkania z wybitnymi osobami, zajmującymi stanowiska zarządcze i menadżerskie, od których otrzymują najlepszy możliwy przykład budowania kariery, rozwijają się osobiście i zawodowo, spotykają inne osoby na podobnym etapie kariery zawodowej, nawiązują relacje biznesowe, uzyskują szeroką wiedzę o rynku i biznesie.

Tematyka: Branża nieruchomości

Zobacz więcej

Project Management Institute (PMI)

Project Management Institute to jedna z największych na świecie organizacji promujących dobre praktyki w zarządzaniu projektami. Jedną z inicjatyw PMI jest Program Mentoringowy dla Project Managerów. Do tej pory odbyły się już IV edycje Programu, w których partnerem merytorycznym jest firma CoachWise.

Tematyka: Project Management

Zobacz więcej

Uniwersytet Wrocławski

Program Mentoringowy opiera się na nieformalnej relacji jaką Mentorka/Mentor nawiązuje z Mentee. Mentorką/Mentorem jest doświadczony pracownik, specjalista o wysokich kompetencjach zawodowych, który chce podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Mentee to studentka / student Uniwersytetu Wrocławskiego, którzy są gotowi na rozwijanie swoich zainteresowań zawodowych i podnoszenie kompetencji interpersonalnych. Dla Mentorek/Mentorów przewidziane jest spotkanie organizacyjne zanim przystąpią do pracy ze swoimi Mentee oraz wsparcie merytoryczne w postaci manuala.

Tematyka: Mentoring dla studentów uczelni

Zobacz więcej

Uniwersytet Warszawski

Program obejmuje kilkumiesięczny cykl spotkań pomiędzy osobą o większym doświadczeniu (Mentor) a osobą o mniejszym doświadczeniu (student – Mentee), we wcześniej dobranych parach (Mentor + Mentee), w ramach określonej struktury, ram czasowych, celów, zasad i obowiązków. Program umożliwia studentom rozwój w wybranym obszarze i bardziej świadome planowanie kariery zawodowej.

Tematyka: Mentoring dla studentów uczelni

Zobacz więcej

Politechnika Warszawska

Wyjątkowi Absolwenci naszej Uczelni dzielą się swoim doświadczeniem, radą, rozmową, ze studentkami i studentami, pełniąc rolę mentorek i mentorów. Wspólnie macie szansę zbudować relację opartą na współpracy: doświadczenia i potencjału, startowej energii i refleksji. Warto pamiętać, że mentoring to wzajemna wymiana, Twoje zaangażowanie i aktywność są kluczowe. Aplikuj i przez 6 miesięcy ciesz się wsparciem, które zyskują absolutnie nieliczni.

Tematyka: Mentoring dla studentów uczelni

Zobacz więcej

InCredibles Serbastiana Kulczyka

Pakiet mentoringowy InCredibles to kilkadziesiąt godzin indywidualnych i grupowych „szytych na miarę” konsultacji prowadzonych przez uznanych founderów, inwestorów, doradców i specjalistów z zakresu m.in. zarządzania, sprzedaży i marketingu, strategii, komunikacji, finansowania i HR.

Tematyka: Rozwój startupu

Zobacz więcej

SGH w Warszawie

Program Mentoringowy SGH łączy absolwentów i absolwentki SGH (mentorów i mentorki) ze studentami i studentkami (mentees) pragnącymi korzystać ze wsparcia w kształtowaniu swojej kariery w oparciu o doświadczenia starszych kolegów. Idea Programu polega na budowaniu relacji pomiędzy mentees a mentorami, jak również na tworzeniu absolwencko-studenckiej wspólnoty.

Tematyka: Mentoring dla studentów

Zobacz więcej

Mentors4teens

Mentoring dla młodzieży u progu ważnych decyzji życiowych. Mentorzy, doświadczeni absolwenci programu Mentors4Startres, pomogą nastolatkom w wyborze ścieżki edukacji lub zawodowej w serii indywidualnych spotkań i warsztatów.

Tematyka: Ścieżka kariery dla młodzieży

Zobacz więcej

Startup Launchpad inQUBE

Startup Launchpad to program mentoringowy, którego celem jest rozwój lokalnej sceny startupowej. Jest skierowany do startupów na bardzo wczesnym etapie rozwoju, kiedy jeszcze brakuje im finansowania, nie maja przychodów, jednak mają pomysł na biznes i znają swoją grupę docelową, a w ich biznesowy zaangażowane są minimum 2 osoby. Przez trzy miesiące młodzi przedsiębiorcy będą korzystać z pomocy mentora, twórcy wrocławskiego startupu, który pomoże im rozwinąć ich projekt biznesowy.

Tematyka: Zakładanie i rozwój startupu

Zobacz więcej

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

„Mentoring dla studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu” to Program rozwojowy, który pozwoli Ci spojrzeć na własne cele i oczekiwania z perspektywy osób, które są już tam, gdzie Ty chcesz dojść.” Program zdobył 1 miejsce w konkursie „Super M” na najlepszy Program mentoringowy w Polsce organizowany przez European Mentoring & Coaching Council (EMCC).

Tematyka: Mentoring dla studentów uczelni

Zobacz więcej

Program mentoringowy KUL

Program mentoringowy KUL to inicjatywa Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, mająca na celu wsparcie studentów w ich rozwoju osobistym, akademickim i zawodowym poprzez mentorowanie. Program ten umożliwia studentom korzystanie z doświadczenia i wiedzy mentorów, którzy są profesjonalistami lub specjalistami w swoich dziedzinach.

Tematyka: Mentoring dla studentów uczelni

Zobacz więcej

Innovations HUB

Program Mentoringowy Fundacji Innovations Hub to przestrzeń do rozwijania pomysłów przez młodych przedsiębiorców i ambitnych studentów w obszarach: MedTech, GreenTech czy IT.

Tematyka: Zakładanie biznesu w MedTech, GreenTech i IT

Zobacz więcej

IT for SHE

Masz apetyt na rozwój? Chcesz nauczyć się nowych narzędzi, technologii, a może dowiedzieć się, co tak naprawdę robi się w globalnych korporacjach technologicznych? Albo potrzebujesz wsparcia w projektowaniu ścieżki kariery lub rozwoju potencjału przywódczego? Nie ma lepszej i bardziej efektywnej metody na rozwój niż indywidualna praca pod okiem Mistrza-Mentora. Mentoring to partnerska relacja zorientowana na odkrywanie i rozwijanie potencjału uczennicy. W programie IT for SHE zapraszamy Cię do aplikowania do jednego z 40. wyjątkowych Mentorów z najlepszych firm technologicznych.

Tematyka: IT, technologia, matematyka, inżynieria

Zobacz więcej

Dare IT

Mentoring Dare IT to 4-miesięczny program prowadzony przez ekspertki z branży IT dla kobiet chcących znaleźć swoją pierwszą pracę w jednej z wybranych specjalizacji.

Tematyka: IT, programowanie, UX, Product Management

Zobacz więcej

Menedżerska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie

Celem projektu jest wsparcie studentów MANS w zakresie uzyskania niezbędnych informacji na temat ścieżki kariery w wybranej dziedzinie zawodowej oraz pomoc w przygotowaniu do wejścia na rynek pracy. Projekt realizowany będzie cyklicznie w formie indywidualnych spotkań bądź konsultacji od października do czerwca w danym roku akademickim . Polegać on będzie na umożliwieniu zorganizowania co najmniej 5 spotkań bezpośrednio lub online Mentora z Mentee (wspólnie decydują o formie kontaktu) .

Tematyka:

Zobacz więcej

Reverse

Program mentoringowy Reverse to proces wymiany doświadczeń i wiedzy, pomiędzy osobami z różnych pokoleń. Tu Mentorami są młodzi eksperci z branży technologicznych, a Mentees dojrzali managerowie, właściciele firm, chcący poszerzyć swoje horyzonty i rozwijać się w obszarze nowych technologii.

Tematyka: IT, nowe technologie, marketing

Zobacz więcej

Vital Voices

Otwarty Program Mentoringowy realizuje misję Vital Voices, którą jest inwestowanie w kobiety o potencjale przywódczym. Od 2010 roku Vital Voices Poland organizuje Otwarty Program Mentoringowy dla kobiet, które chcą stać się lepszymi liderkami, wziąć odpowiedzialność i zmieniać świat wokół siebie.

Tematyka: Rozwój umiejętności przywódczych kobiet

Zobacz więcej

Uniwersytet WSB Merito we Wrocławiu

Od 2011 r. Biuro Karier prowadzi rozwojowy program mentoringowy, a od 2017 r. także coachingowy dla studentów i absolwentów. Ściśle współpracujemy z przedstawicielami biznesu, którzy wcielają się w role mentorów i coachów. Za pośrednictwem Biura Karier możesz wziąć udział w bezpłatnych sesjach, które pomagają w: podniesieniu kompetencji miękkich, lepszemu poznaniu siebie i dopasowaniu do rynku, uświadomieniu celów i drogi ich realizacji, weryfikacji wiedzy specjalistycznej i poglądów, zmianie pracy, założeniu własnej firmy.

Tematyka: Mentoring i coaching dla studentów i absolwentów uczelni

Zobacz więcej

Uniwersytet Wrocławski

Program mentoringowy opiera się na nieformalnej relacji jaką Mentor/Mentorka (doświadczony specjalista o wysokich kompetencjach zawodowych, który chce podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem) nawiązuje z Mentee (studentka/student UWr). Celem tych spotkań jest uzyskanie niezbędnych informacji na temat wybranej przez Ciebie ścieżki kariery, zweryfikowanie wyobrażeń na temat pracy zawodowej, poznanie znaczenia „dojrzałość zawodowa”. W trakcie spotkań Mentor/Mentorka nie narzuca swojego zdania i nie daje gotowych odpowiedzi. Jest inspiracją i pomaga odkrywać potencjał oraz wskazuje możliwości rozwoju.

Tematyka: Mentoring dla studentów uczelni

Zobacz więcej

Politechnika Opolska

Program został stworzony specjalnie dla najbardziej ambitnych studentów Politechniki Opolskiej, takich jak Ty. Jeśli ukończyłeś co najmniej 3 semestry studiów, niezależnie od tego czy studiujesz stacjonarnie czy niestacjonarnie, masz możliwość pracy bezpośrednio z Mentorem przez 5 miesięcy. MentorMix to dla Ciebie ogromna szansa. Chcesz mądrze zaplanować swoją przyszłość? Współpraca z doświadczonym Mentorem (spotkania 1:1 z Mentorem z biznesu) może być kluczem do osiągnięcia Twoich celów zawodowych!

Tematyka: Mentoring dla studentów uczelni

Zobacz więcej

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

Uni-Me Mentoring Program to program wspierający dla osób studiujących ze wszystkich wydziałów naszej uczelni. Program zakłada wsparcie w zakresie planowania ścieżki kształcenia z wykorzystaniem możliwości, jakie daje UMK partnerstwo w YUFE, a także inne programy i partnerstwa międzynarodowe. Jest to program mentoringowy z elementami coachingu i advisoringu.

Tematyka: Mentoring dla studentów uczelni

Zobacz więcej