Do góry

Nowa odsłona katalogu programów mentoringowych 

Powrót Powrót

Już jest dostępna nowa odsłona naszego katalogu otwartych programów mentoringowych. W niej nowe programy, nowe opcje filtrowania i rozszerzone opisy. Zapraszam do zapoznania się ze zmianami i znalezienia programu idealnego dla Ciebie. 

W zgodzie z naszą misją 

Misją Mentiway od samego początku jest popularyzacja mentoringu w Polsce jako formy rozwoju i budowania relacji. Więc mimo iż naszą główną działalnością jest rozwój i wdrażanie platformy do realizowania programów mentoringowych, to chętnie angażujemy się w wszelkie inicjatywy podnoszące świadomość Polek i Polaków na temat mentoringu. 

Dlatego też kilka miesięcy temu stworzyliśmy pierwszą wersję katalogu otwartych programów mentoringowych. Wtedy zebraliśmy około 20 programów, opisaliśmy je i opublikowaliśmy w formie jednej prostej strony. Strona ta okazała się być niezwykle popularna wśród Was – użytkowników i użytkowniczek odwiedzających Mentiway. Dość powiedzieć, że była to trzecia najbardziej popularna strona w obrębie naszego serwisu. Teraz przyszedł czas na jej rozbudowę. 

Nowy katalog programów mentoringowych 

Liczba otwartych programów mentoringowych w Polsce

Nowa odsłona katalogu obejmuje kilka zmian, wdrożonych tak, aby dać jak największą wartość dla osób chcących znaleźć swój program – czy to jako Mentee, czy jako Mentor/ Mentorka. 

Zapraszam do zapoznania się z katalogiem i znalezienia programów dla Ciebie: https://mentiway.com/katalog-programow-mentoringowych/

Znasz program, którego nie ma na liście? Daj nam znać 

Jeżeli znasz lub uczestniczysz w programie mentoringowym, którego nie ma obecnie na liście, to daj nam znać. Chętnie poszerzymy katalog również o tą inicjatywę. W tym celu napisz do nas korzystając z formularza lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio na https://www.linkedin.com/in/tkaczuk/

Ważne tylko, aby program był w formie otwartej, aby dołączyć do niego mogli nowi Mentees i/lub nowi Mentorzy i Mentorki. 

Jeżeli planujesz uruchomienie własnego programu mentoringowego, to również zapraszamy do kontaktu. Chętnie doradzimy lub skontaktujemy Cię z osobami doświadczonymi w organizowaniu tego typu inicjatyw. Zobacz też Mentoring w firmie – poradnik wdrożenia programu.

Cześć, mam na imię Tomek, jestem współtwórcą Mentiway. Chętnie dzielimy się swoją wiedzą i wspieramy organizacje w drodze do sukcesu! 💪 Jeśli jesteś zainteresowany(-a) tym, jak sprawnie i skutecznie wdrożyć program mentoringowy w Twojej organizacji z wykorzystaniem technologii:
📩 napisz do mnie
🔗 skontaktuj się ze mną na LinkedIn

Zobacz też:

Znajdź artykuły o podobnej tematyce